Výhercovia tomboly obedovali s primátorkou

HUMENNÉ – Počas slávnostného otvorenia futbalového štadióna mali možnosť tí, ktorí súťažili v športových disciplínach či vo varení guľášu, získať tombolový lístok. Jednou z cien v rámci tomboly bol aj slávnostný obed s primátorkou mesta Humenné, Janou Vaľovou.

V pondelok 23. júla sa primátorka stretla s víťazmi tombolových cien „Obed s primátorkou“, a to s rodinou Švigárovou a rodinou Pandošovou. Švigarovci prišli s dvoma drobcami, Filipkom a Emmkou. Filipko navštevuje MŠ Třebíčsku a Emmka nastúpi po prvýkrát tento rok do škôlky. Pani Pandošová prišla so synmi Jakubom a Rastislavom z Lackoviec. Jakub ako nádejný budúci reprezentant Humenného hrá futbal za FK Humenné pod taktovkou trénera Vladimíra Voroňáka. Rastislav je zase úspešný plavec Plaveckého klubu Chemes Humenné, ktorého trénuje predseda klubu Marián Tomahogh.

Spolu s pani primátorkou sa pri pondelkovom obede rodiny porozprávali o živote, starostiach i radostiach, o športe, ale aj o tom čo ich baví a ako sa im páči naše mesto. Syn pani Pandošovej, Rastislav, navyše odovzdal primátorke drobnú pozornosť, a to malého anjelika.

Mgr. Michaela Dochánová
Mestský úrad Humenné