Tenisová turnajová pocta – Memoriál Jozefa Albičuka 2024

HUMENNÉ – Mestské tenisové dvorce boli 15. júna dejiskom prvého ročníka tenisového turnaja vo dvojhre – Memoriál Jozefa Albičuka 2024.

Na turnaji sa zúčastnilo 16 hráčov z Humenného, Sniny, Vranova nad Topľou a Giraltoviec.
Amatérski tenisti boli rozdelení do štyroch skupín, kde najlepší traja z každej skupiny postúpili do druhej časti – pavúka. Hralo sa na jeden víťazný set. Ako informuje web mesta Humenné do finále sa prebojovali Drahoš Mihališin, ktorý si v semifinále poradil s Rudom Puškárom a Mikuláš Charitun, ktorý si v semifinále poradil s Dávidom Škutkom.
Celkovým víťazom turnaja sa napokon stal Mikuláš Charitun, v boji o tretie miesto bol úspešnejší Rudo Puškár. Víťazom ceny útechy sa stal Stanislav Michalík.

Organizátori turnaja Lukáš a Rastislav Albičukoví ďakujú účastníkom za krásne zápasy, ale hlavne za výbornú atmosféru počas celého dňa.