Kandidatúru Milana Kaplana na primátora Michaloviec podporí aj strana SPOLU-OD

MICHALOVCE – Ku koalícii OĽANO-NOVA-SAS-SME RODINA-ŠANCA, ktorá podporuje kandidatúru Milana Kaplana na primátora mesta Michalovce sa oficiálne pridala aj strana Miroslava Beblavého SPOLU-OD.
Na tlačovej konferencii vyjadrila podporu koaličnému kandidátovi Kaplanovi podpredsedníčka strany Katarína Macháčková, ktorá je zároveň aj poslankyňou NR SR a primátorkou mesta Prievidza.

Ambíciou Kaplana je spojiť všetky demokratické opozičné sily v Michalovciach. Katarína Mácháčková už v minulosti bola ako primátorka osobne podporiť Kaplana a ostatných členov petičného výboru proti parkovnému pod správou EEI na mestskom zastupiteľstve v Michalovciach, kde predstavila funkčný mestský parkovací systém.

Kaplan, ktorý zatiaľ stále ako jediný oficiálne oznámil svoju kandidatúru na primátora Michaloviec tiež na margo spolupráce so stranou SPOLU-OD povedal: „Naša koaličná spolupráca bude teda pochopiteľne zameraná aj na riešenie problematiky parkovania v našom meste. Spoločne pripravíme návrh mestského parkovacieho systému, ktorý nebude biznisom pre vyvolených, ale službou pre občanov a najmä pre Michalovčanov.“

Aktivista, poslanec KSK a asistent poslanca NR SR Milan Kaplan kandidatúru na primátora Michaloviec oznámil 7. mája 2018.
Podporuje ho zatiaľ koalícia OĽANO-NOVA-SAS-SME RODINA-ŠANCA-SPOLU OD. Kaplan je tiež zakladajúcim členom Občianskej iniciatívy.