Ďalší vyhratý spor s pani Vaľovou, ďalšie peniaze na dobrý účel

Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Chemes vyhrala súdny spor s pani primátorkou Janou Vaľovou a vysúdili sme od nej 5 000 eur. Pre pripomenutie, celý súdny spor bol len o tom, že pani Vaľová strašila občanov Humenného prepúšťaním v našom priemyselnom parku a vytvárala z nás nepriateľov Humenného. Nedávno súd v podobnom spore rozhodol rovnako v náš prospech. Opätovne, výroky pani primátorky na našu adresu neboli korektné.

JUDr. Dávid Molnár,
generálny riaditeľ spoločnosti Chemes, a. s.

V tomto spore sme nevysúdili 5 000 eur ako minule, ale 1 200 eur. Predchádzajúcu vysúdenú sumu sme si nenechali, ale rozhodli sme sa založiť iniciatívu Humenčania, pomáhajme si. Domnievam sa a pevne verím, že my Humenčania by sme mali držať spolu a navzájom si pomáhať. Sám sa snažím ísť ostatným príkladom a ktokoľvek, kto je v ťažkej situácii a napíše nám, snažím sa mu pomôcť.
Ako to napríklad urobilo okresné centrum Slovenského zväzu telesne postihnutých, ktorých predseda Jozef Lavko je naozaj srdcom dobrý a zanietený človek, oddaný svojej skvelej práci. Som preto hrdý, že vysúdených 1 200 eur sme mohli dať práve im, konkrétne na sústredenie na Zemplínskej šírave.
Aj tento pán je dôkazom, že v Humennom máme veľa takýchto hrdinov, často neznámych.

Humenčania, pomáhajme si, ak by ste poznali niekoho, kto je v ťažkej situácii, dajte nám vedieť na pomozeme@chemes.sk.
Veľmi radi pomôžeme.

JUDr. Dávid Molnár,
generálny riaditeľ Chemes, a. s., Humenné


Tento text je súčasťou „Úvahy a komentáre“, nie je redakčným obsahom.