5 000 eur pre Humenčanov

HUMENNÉ – V nedávnom vydaní Humenského expresu vyšiel článok, že sme vyhrali spor s primátorkou mesta Humenné a poslankyňou NR SR pani Janou Vaľovou.
Pre pripomenutie, celý súdny spor bol len o tom, že pani Vaľová strašila občanov Humenného prepúšťaním v našom priemyselnom parku a vytvárala z nás nepriateľov Humenného. Odvtedy sa pravdepodobne tento štýl komunikácie „za všetko môžeme my“ stal základom jej politiky v meste. Dúfame, že odteraz bude pani primátorka a poslankyňa opatrenejšia vo svojich vyjadreniach a priestor dostanú témy, ktoré Humenčanov skutočne trápia. Od nezamestnanosti, cez kvalitu ciest, až po odchod mladých ľudí z mesta. Vysúdených 5 000 eur chceme využiť, samozrejme, na pomoc Humenčanom. Preto by sme chceli vyzvať občanov Humenného, ktorí poznajú niekoho v ťažkej životnej situácii, nech nám napíšu na emailpomozeme@chemes.sk. Vieme, že každý sa môže dostať do náročnej životnej situácie. My sme pripravení ľuďom v tejto situácii pomôcť, nakoľko sa často nemajú na koho obrátiť. Budeme vďační za každý jeden tip, budeme sa snažiť pomôcť každému.

JUDr. Dávid Molnár,
generálny riaditeľ spoločnosti Chemes, a. s.

V súčasnosti máme o ochranu mena s pani Vaľovou otvorených viacero sporov a tu verejne sľubujeme, že všetky vysúdené finančné prostriedky vždy využijeme na charitatívne účely. Na záver chcem povedať, že mesto Humenné má obrovský potenciál na svoj rozvoj, len ho je nevyhnutné začať napĺňať. Postupne by som chcel poukazovať na veľký priestor pre rozvoj nášho mesta a aj poradiť súčasným zástupcom mesta, ako urobiť z Humenného klenot východného Slovenska.

JUDr. Dávid Molnár,
generálny riaditeľ spoločnosti Chemes, a. s.