Súkromná základná umelecká škola Múza obnovila vyučovanie prezenčnou formou

HUMENNÉ – V auguste, ak to dovolí situácia, chcú pre svojich žiakov robiť letné workshopy.

V pondelok 1. júna 2020 sa po uvoľneniach opatrení otvorili brány základných a materských škôl. Súkromná základná umelecká škola Múza obnovila vyučovanie prezenčnou formou ako jediná umelecká škola v okresoch Humenné, Snina a Medzilaborce.

Pedagógovia školy už 2 .júna po zabezpečení všetkých hygienických opatrení boli pripravení stretnúť sa so žiakmi a ako inak – pripraviť ich na záverečný koncert v tomto roku. Záujem rodičov i samotných žiakov o umelecké vzdelávanie je veľký.
Dňa 25.júna chystajú hudobníci z Múzy absolventský koncert a v poslednom týždni aj triedne koncerty. Od 15.júna spúšťame vyučovanie aj v tanečnom, literárno-dramatickom a výtvarnom odbore. Sme radi, že sme využili čas a pre žiakov výtvarného a tanečného odboru sme zrenovovali a vymaľovali triedy.

Tešíme sa, že prídu do vynoveného a príjemnejšieho prostredia.

 

V auguste, ak to dovolí situácia, chceme pre našich žiakov robiť letné workshopy. Talentové skúšky plánujeme v týždni od 24. – 28.8.2020 na základe vopred vyplnenej prihlášky, ktorú treba odovzdať osobne alebo elektronicky do konca júna.
Viac info na webovej alebo FB stránke školy.

Tešíme sa na naše mladé talenty!

Text a foto: SZUŠ MÚZA HUMENNÉ