So zmenou môže prísť nový začiatok

Prečo kandidujem? Rozmýšľam, či to je to, čo naozaj môjmu životu chýba? A verte mi, nechýba. Ale tak ako vy všetci, aj ja tu žijem svoj život, svoj michalovský život, na ktorý sa už dnes nepozerám cez ružové okuliare.


Žijeme tu my, naši príbuzní, známi, naše deti. Ako lekárka sa denne stretávam aj s problémami mladých i starších ľudí. Môj názor je, že naše mesto má patriť nám, nám všetkým. A nie len skupinke ľudí ako ich nástroj na ovládanie a manipulovanie davu vo svoj vlastný prospech. Na jarmoku sa vieme zabávať všetci. Zmeny nepotrebujú len miesta, do očí bijúce všetkým okoloidúcim, čo je síce výborná taktika, no pre mňa nepostačujúca. Okrem kvantity, hľadám aj kvalitu, ktorá mi teraz chýba. Naše mesto má patriť nám. Mesto dychtivo volá po zmene, ktorú potrebujú najmä obyčajní ľudia.

A túto zmenu Vám ponúkame práve my. Som hrdá na to, že stojím za Milanom Kaplanom.

Som hrdá na to, že stojím po boku ľudí čestných, spravodlivých, s čistými úmyslami a konkrétnymi cieľmi. Už teraz bojujeme za Vás. Myslím, že náš program je výsledkom vzájomnej spolupráce ľudí znalých problematiky v každej oblasti.
So zmenou môže prísť nový začiatok. Nový začiatok s ľuďmi, ktorí bojujú za Vás.

MUDr. Jana Vaľová,
kandidujem za volebný obvod Juh


Tento text je súčasťou „Úvahy a komentáre“, nie je redakčným obsahom.