SČK v Humennom od 1. novembra znova otvára mobilné odberové miesto!

HUMENNÉ – Ako informovali zástupcovia Slovenského Červeného kríža – územného spolku Humenné, po takmer 5 mesiacoch otvárajú od 1.11.2021 s ich externým tímom zdravotníkov opäť MOBILNÉ ODBEROVÉ MIESTO priamo v meste Humenné.

Tentokrát budú denne vykonávať PCR testy. Občania nájdu spomínané odberné miesto na rovnakej ploche ako bolo počas druhej vlny – na Ul. Kukorelliho, pred sídlom SČK v Humennom, (Združená prevádzková budova). Predstavitelia územného spolku poďakovali za podporu a ústretovosť predstaviteľom mestskej samosprávy.

Testy zatiaľ budú vykonávať od pondelka do soboty, v časoch od 8:00 do 11:00. Mobilné odberové miesto bude slúžiť nateraz len pre PCR testovanie pacientov, objednaných cez portál www.korona.gov.sk
 

Slovenský Červený kríž, územný spolok v Humennom, ako subjekt zriadený zákonom č. 460/2007 z.z. o Slovenskom Červenom kríži a ochrane znaku a názvu Červeného kríža, sa aj v tomto neľahkom období opäť postavil so svojimi dobrovoľníkmi do terénu pomôcť priamo v regióne s nasadením všetkých svojich personálnych a materiálnych možností, v spolupráci s MZ SR a RÚVZ Humenné.
(red)