Michalovčania, viete ako budete so svojimi deťmi tráviť jarné prázdniny?

MICHALOVCE – Blížia sa jarné prázdniny. Deti sa tešia a rodičia iste premýšľajú nad programom, ktorý pripravia pre svoje ratolesti. Mesto Michalovce si počas jarných prázdnin nachystalo pre deti, ich rodičov a starých rodičov viaceré aktivity na trávenie voľného času.

Michalovčania môžu počas jarných prázdnin navštíviť kúpalisko a zimný štadión v našom meste. Rodičia a starí rodičia budú mať možnosť využiť zvýhodnené vstupy do týchto zariadení.
Kúpalisko bude prístupné v čase od 9.00 do 10.00 hod. v týždni od 26. februára do 2.marca.
Na zimnom štadióne sa budete môcť korčuľovať v čase od 11.30 do 12.30 hod., a to v dňoch 26. februára a od 28. februára do 2.marca. V tomto čase bude jednotné vstupné vo výške 0,50 eur.

Na jarné prázdniny mysleli aj vo Hvezdárni v Michalovciach. Tá ponúka pre deti a ich rodičov zaujímavý program. Začne sa každý pracovný deň o 10. 00 hod. a potrvá do 12.00 hod. Vstupné je pre deti 1 euro a pre ich rodičov 2 eurá.

Pripájame podrobný program:
http://www.hvezdaren-mi.sk/program-na-jarne-prazdniny.html

A čitateľom otvára svoje dvere počas prázdnin o trochu viac aj Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického, kde majú pre Vás pripravených viacero podujatí.
Vstup do prázdninovej knižnice je zdarma.

Prajeme všetkým žiakom a študentom počas jarných prázdnin veľa krásnych zážitkov!